Witam

Witaj przybyszu! W tym dziale możesz przywitać się z innymi użytkownikami oraz napisać coś o sobie i być może o swojej twórczości. Znajdziesz tu też odnośniki do niezbędnych regulaminów oraz najważniejszych na starcie tematów.
piwski13
Zbłąkana dusza
Zbłąkana dusza

Witam

Postautor: piwski13 » sob cze 17, 2017 9:11 pm

Na forum światotworzenie wpadłem jakiś czas temu, z tego co mi się wydaje to był świąt Bożego Narodzenia w roku 2016. Zarejestrowałem się dopiero teraz że w okresie tamtym nie kreowałem żadnego spójnego i większego świata. Do rejestracji skłoniły mnie wydarzenia rozgrywające się na przestrzeni ostatnich 4-5 miesięcy, a mianowicie projekt który jakiś czas temu nazwałem wstępnie Blue Eye. Był to mój projekt w RPG makerze wykonane jako prezentacja na lekcję informatyki (zawsze dodatkowe 6 się przyda- pomyślałem. Jednak po rozpoczęciu prac zaczęło się... gra która miała mieć początkowo jeden level zaczęła rosnąć i rosnąć, i leveli było 3, następnie podczas moich skromnych dwuosobowych "beta testów" kilka osób zaczęło dawać uwagi i zrobiły się jeszcze dwa. Następnie próbowałem coś po zmieniać coś ulepszyć, wyrychtować. Aż w stanie na dziś moje ambicje są tak rozpalone że mam chęć naprawdę dopracować tą grę... i właśnie dla tego zarejestwowałem się na forum. Wydaje mi się że rady których inni są mi w stanie udzielić mogą w ogromnym stopniu poprawić jakość końcowego produktu. Tak na marginesie do dam (prawie jak w jeden z dziesięciu)- Interesuję się polityką, geografią- trochę, jak i nie co historią.
Awatar użytkownika
Rasalom
Architekt
Architekt

Re: Witam

Postautor: Rasalom » pn cze 19, 2017 10:58 am

Ano witam.
Co prawda baza użytkownicza tutaj jest podręcznikowa - czysta teoria, to nigdy nie wiadomo. :roll:
Don't kill the edge, and become like the rest
Don't lose the faith, that made you who you are
Don't kill the edge, that manifests inside
This world is mine; it's where my thoughts collide...
Awatar użytkownika
kejti
Architekt
Architekt
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: kejti » wt cze 20, 2017 8:30 pm

Witamy:)
Ktoś to czasem czyta:)

Ale... był już wątek do powitań.

Wróć do „Kącik nowego użytkownika”