Grupa na FB

Dział przeznaczony na najważniejsze informacje oraz ogłoszenia dotyczące forum. Jest to też miejsce na wasze uwagi, pytania, opinie i pomysły w tej kwestii. Innymi słowy jest to dział meta.
Awatar użytkownika
Ptakuba
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Grupa na FB

Postautor: Ptakuba » czw lut 09, 2017 6:22 pm

https://www.facebook.com/groups/conworldawka/
Założyłem dziś grupę na FB jako światotwórczą sekcję JBwA - jako że JBwA ze swoimi tonami coraz to częściej niszowych sekcji powoli zaczyna przypominać Reddita i jest po prostu wygodna jako część Facebooka bo media społecznościowe to potęga.

Zapraszam. Wiadomo, klimat trochę inny i zdarzają się trollnetowe teksty, które mogą być nie dla każdego zrozumiałe, ale póki co wygląda to przyjemnie.

Jeśli idea wam nie odpowiada, to luz, nie zamierzam porzucić definitywnie forum. Ale przypominam, że siedzimy tu we trójkę i piszemy co miesiąc bo nowy numer Fantastyki.

Może jeśli na FB wyjdzie, że się na sekcji nie mieścimy z porządkiem, to pewnie zacznę zapraszać tutaj - ale może być to ryzykowna akcja i nie zamierzam wyskakiwać z nią od razu.
Obrazek
Awatar użytkownika
kejti
Architekt
Architekt
Kontaktowanie:

Re: Grupa na FB

Postautor: kejti » pt lut 10, 2017 8:27 am

Dla mnie to tworzenie bytów ponad miarę:(
Przecież taka grupa już jest - https://www.facebook.com/groups/6302201 ... =bookmarks
A szukając do niej linku odkryłam, że na niej jesteś. Więc... Lepiej by było tam rzucić temat, czy zaprosić nowych ludzi.
Awatar użytkownika
Ptakuba
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Ptakuba » pt lut 10, 2017 11:04 pm

Tylko że Jebawa to siła i już mamy dwa razy więcej członków niż "Wymyślanie światów". Chciałem zrobić to po swojemu i zrobiłem. Jednak ta świadomość, że grupa ma w nazwie "jak będzie w", że jest się w trollnecie i można przeklinać i sypać głupimi memami jest dość pociągająca dla wielu. Poza tym to w sekcjach Jebawy spotkałem garść osób zainteresowanych tematem i uznałem że najlepiej, by stało się to również sekcją Jebawy.
Obrazek
Awatar użytkownika
kejti
Architekt
Architekt
Kontaktowanie:

Postautor: kejti » ndz lut 12, 2017 5:16 pm

Ptakuba pisze:Chciałem zrobić to po swojemu i zrobiłem.

I dlatego ludzie się kłócą i dzielą:(

Ptakuba pisze:Poza tym to w sekcjach Jebawy spotkałem garść osób zainteresowanych tematem i uznałem że najlepiej, by stało się to również sekcją Jebawy.

Nie wiem co to Jebawa, więc i tak nie ogarniam:(
Awatar użytkownika
mat
Twórca
Twórca

Postautor: mat » śr lut 15, 2017 4:16 pm

Ja akurat nie mam FB, więc nie będę mógł skorzystać z tej możliwości :(
autor, współautor i podautor powyższego dzieła to:
-- Marcesco Ariane Tribboboscomamonelli.
Awatar użytkownika
kejti
Architekt
Architekt
Kontaktowanie:

Postautor: kejti » śr lut 15, 2017 4:47 pm

mat pisze:Ja akurat nie mam FB, więc nie będę mógł skorzystać z tej możliwości :(

Fecebook ma tę wadę, że nadaje się tylko do szybkiej wymiany myśli, bo potem niczego nie sposób znaleźć:(

Wróć do „O forum Światotworzenie.pl”