Ukłony w waszą stronę!

Witaj przybyszu! W tym dziale możesz przywitać się z innymi użytkownikami oraz napisać coś o sobie i być może o swojej twórczości. Znajdziesz tu też odnośniki do niezbędnych regulaminów oraz najważniejszych na starcie tematów.
Hellbringer
Zbłąkana dusza
Zbłąkana dusza

Ukłony w waszą stronę!

Postautor: Hellbringer » ndz lip 01, 2018 1:35 am

Witajcie wszyscy zgromadzeni!

Nazywam się Bartosz Król (oficjalna forma, nienawidzę zdrobnienia swojego imienia), ale w internetach znany jestem szerzej jako Hellbringer. Na forum przywiodła mnie chęć wykreowania swojego własnego uniwersum, ponieważ od lat zajmuję się pisaniem i od jakiegoś czasu bardzo poważnie traktuję swoje pomysły w zakresie fantastyki. Chciałbym stworzyć spójne uniwersum na podstawie swoich luźnych pomysłów. Mam nadzieję, że uda nam się podyskutować na ten temat, choć sądząc po aktywności użytkowników, nie jest to zbyt „żywe” miejsce. Mam nadzieję, że uda nam się mimo tego nawiązać dialog :)

Krótko o mnie: jestem przeciętnym pracownikiem korporacji, który używa swojej kreatywności nie tylko do rozwiązywania kejsów, ale też w temacie RPG czy pisarstwa. Piszę od maleńkości, obecnie mam 23 lata i chciałbym zrealizować się w pełni w tej dziedzinie. Mój ulubiony gatunek to twarde fantasy, ale nie pogardzę też szeroko rozumianym super-hero :) O światotworzeniu wiem jeszcze niewiele, ale chcę się w tym kierunku rozwijać. Póki co z listy rzeczy, które mam do zrobienia, skończyłem zaledwie kilka najmniej wymagających elementów, ale wizja się kreuje.

Wróć do „Kącik nowego użytkownika”